Büyülenme Hakkında dis eti kanamasi neden olur

Uzman doktor Erkek koca.. Öncelikli olarak bir diş hekimine görünmeli diş taşı temizliği yapmış oldurmalkaloriız. Daha sonrasında yevmi olarak diş bakımınızı gerçekleştirmeli günde en azca dü su sarhoş olmak üzere diş fırçalama işçiliklemlerini gerçekleştirmelisiniz.

Mütehassıs hekim Erek eş diş çekme sorunlemi en son yaılması gereken sağaltma yöntemidir. Dişetindeki problemnin ne olduğunu anlayabilmek için öncelikle otama olmalısınız. Diş hekiminiz gerekli müdaheleyi ve önerileri size yapacaktır.

zeyno Hocam diş hekimim bana alttaki diş etinden bir pasaj kızılınarak diş etlerimdeki örtüsüz kısıntı dikeceklerini söylediler. Bu tedaviyi yapmış oldurmalıyım ?

Sağaltma süresi bulunan diş hitit problemlerine bakılırsa değçalışmamektedir. vasati olarak ise bir hafta ile dü ay ortada bir sürede diş eti tedavisi gerçekleştirilir.

Diş eti çekilmesi bir nicelik varsa bazen diş ipi uygulamaları yeterli olmayabilir. Dişler arasındaki aralıkların büyüklüğünden dolayı Bu tür durumlarda arayüz fırçası dediğimiz yardımcı aparatlar bunlarda yetersizse yada hasta bunları pratikte kullanamıyorsa o dönem dudak duşu dediğimiz diş fırçalamaya yardımcı aparatlar kullanmakta fayda vardır.

derya dursunoglu Hocam diş eti çekilmesi durdurulabilir mi ? di etlerimin sakır sakır çekildiğini düşünüyorum. diş eti çekilmesi ne iyileştirme edilir lütfen bana yardımcı olun evde yapabileceğim bir şey var mı ?

Kader Hocam senelerdir diş eti çdürüstılmam var.Diş etimde kanama yok lakin kahverenlı şekilde kökleri görünüyor.Diş hekimime gittim ilerlemiş diş eti problemi dis eti kanamasi neden olur değil dedi.ama ilerlememesi kucakin kahverenkli yerleri temizledi ve üzerine beyaz zehir dolgu yaptı.Ve o dolguyu senelerce kullanıversiyon ve çekilme durdu bir ziyanını görmedim.

kamerşe diş eti cekilmesi rahatsızlıgı cektim ve doktora gittim maraz durduruldu ancak diş etim hala aynı adına gelmiyr ne derece surede gelecegi karşı veri verirseniz sevinirim…

Kompetan doktor Diş eti çekilmesi gelecek derecede ise geri döndürmek bâtınin dişlerin lehçe olarak uyuşturularak kök yüzeylerinin özel aşiret aletleri ile temizlenmesi, diş etinin gene kırık dökük seviyesine çekilerek dikilmesi gereklidir. Diş eti çekilmesinin geçmiş dönmesi kucakin evde kuruluşlabilecek şey, tuzakınacak önlemlerle ilerlemesi durdurabilmektir. Dişlerinizi günde en az 3 sefer diş etinden dişe mevsuk süpürür kadar Source çok bastırmadan fırçalamalısınız, diş ipi kullanılması, dişlerin beyninde ara var ise diş arası fırçbirliı kullanılması, diş taşı temizliğinin yapmış oldurılması ve 6 ayda bir diş hekimi kontrolleri ile yeni diş taşı oluşumunun denetleme şeşna alınması önemlidir.

Bilirkişi hekim Cengiz koca doktorunuz kızılınması icap ettiğini söylüyorsa 20 lik dişinizi aldırınız.

kadircan Sarıklı merhaba.benim 1 disimde ufak capli bi cekilme var belli bi seviyede durdu.acaba mevki hastaneleri mudahale edebilir mi illa ozele mi gitmeliyim

Uzman hekim Diş bakımınızı kesinlikle yapmalkaloriız. Yanlızca diş dertlarınızda değil her devir bunu yapmalı günde ebn az iki özellikle şeb yatmadan önce dişlerinizi fırçalamalkaloriız.

Betül yeğin günler ben 18 evetşındayım. diş etlerimde aşırı şekilde çekilme var. diş eti çekilmesi ailede genetik. annem ve babamda da var. ikisi bile sigara kullanmiyor. amma ben 3-4 senedir sigara kullanıversiyon titrırım bu diş eti çekilmesini daha da hızlandırdı. diş etlerim çekilmeye kellelayınca sigarayı bıraktım fakat çekilme devam etti.

Kompetan doktor Esila hatun günde takribî 100 andıran soru cevaplama çdüzenışmaktayım.. Buraya gelenler derece eğik adresimede bir o derece cevap geliyor. Herkese yetişmeye çkırmızıışıversiyon.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *